M.E.B OKUL SPORLARI GENÇLER İL SEÇMESİ ŞAMPİYONASI

M.E.B OKUL SPORLARI GENÇLER İL SEÇMESİ ŞAMPİYONASI
13 Şubat 2014 Perşembe , 14:42
Okunma: 588
0 Yorum

.

 İSTANBUL TAEKWONDO İL TEMSİLCİLİĞİ
M.E.B OKUL SPORLARI
GENÇLER İL SEÇMESİ ŞAMPİYONASI
GENÇ ERKEKLER  
     
45 KG
1 ÖMER FARUK KARDEŞ ÖZ YUSEVİ A.S.M.L
2 M.KANİ POLAT M.NİYAZİ ALTUĞ A.L
3 ENSAR YILDIRIM FATİH TİCARET LİSESİ
3 UFUK KAYA BAĞCILAR YUNUS EMRE LİSESİ
48 KG
1 MUHAMMET VEHBİ KARDEŞ ANADOLU TEK.LİSESİ
2 ENGİNCAN GÜRBÜZ ATIŞALANI A.L
3 TOLUNAY TOPÇUOĞLU ORHAN CEMİL ERSOY LİSESİ
3 CİHAN ALTUN BAĞ. DÜNDAR UÇAN TEK.L
51 KG
1 EMİRCAN TURAN GÜRPINAR İMKB EML
2 EMRE UÇAR RIFAT CANAYAKIN L
3 FARUK ALBAY SAMANDIRA TML
3 YUNUS ŞEN SULTANBEYLİ KIZ TML
55 KG
1 YAŞAR YAVUZ ORHANGAZİ AN. İ.H.L
2 YUSUF KARA İNÖNÜ MESLEK LİSESİ
3 RECEP ANIL ÇANCI HALİL KAYA GEDİK LİSESİ
3 YUNUS DOĞAN ORHANGAZİ AN. İ.H.L
59 KG
1 HAKAN RAMAZAN TEPE VEFA POYRAZ LİSESİ
2 M.TALHA AYDOĞAN MALTEPE GÖKYÜZÜ KOLEJİ
3 ANIL ÖZCAN PENDİK İTO
3 HALİL İBRAHİM GÜRCAN GOP ŞEFKAT LİSESİ
63 KG
1 EMRE ERSÖZ PROFİLO TEK.M.L
2 İBRAHİM ÇETİNOĞLU PENDİK KURTKÖY A.L
3 BURAK ÖZYUTUN İNÖNÜ MESLEK LİSESİ
3 MUHAMMED AZAR DİLEK SABANCI M.L
68 KG
1 MAHMUT BURAK SAYGILAR ÖZEL ÇINAR A.L
2 ŞÜKRÜ YILDIRIM SAMANDRA TEML
3 M.EMRE TAŞÇI AKASYA KOLEJİ
3 RECEP FURKAN GÖÇGEN HÜSEYİN AVNİ SİPAHİ L.
73 KG
1 ERKAN BAŞ KADIKÖY TİC.M.L
2 VAHDET YILDIRIM M.EMİN HOROS TML
3 BURAK ARSLAN KAĞITHANE ÇPL
3 KAAN TOK PİRİ REİS DENİZCİLİK LİSESİ
78 KG
1 NUH HÜSEYİN YAZICI KEMAL HASOĞLU A.L
2 SEMİH KOCAOĞLU KAĞITHANE ÇPL
3 ANIL KARA ZÜHTÜ KURTULMUŞ L
3 DURSUN CAN ÖZDEMİR ŞHT. B.ELÇİ İS. EREZ L
78+ KG
1 SADİ SAYGILAR ÖZEL BAŞAKŞEHİR ENSAR KOLEJİ
2 CEMAL CAN ZİLEK MEHMET E. END. MESLEK LİSESİ
3 O.FERHAT BOZKURT MAHMUTBEY TİCARET LİSESİ
3 ÖZGÜR ÇELİK KÜÇÜKYALI TEK. END. MES. LİSESİ

 

     
GENÇ BAYANLAR  
     
42 KG    
1 MERVE GÜR SANCAKTEPE BİRİKİM A.L
2 DİLARA ARSLAN KARTAL M.H ERSOY A.İ.H.L
3 ESMA HASANKAHYAOĞLU SULTANGAZİ KIZ TEK.M.L
     
44 KG    
1 MERVENUR PARLAK SULTANBEYLİ AN. LİSESİ
2 İKRA DURAN MEHMET BAYDAR A.L
3 ZEHRA MENGÜVERDİ FEVZİ YILMAZ T.M.L
3 ŞULE KARABULUT ÜSKÜDAR TİC.M.L
     
46 KG    
1 İLAYDA DİREK KÜÇÜKKÖY A.K.M.L
2 SEMANUR EĞİLMEZ GOP K.KARABEKİR L
3 ÇİĞDEM DEMİRCİ ŞAİR ABAY KONANBAY LİSESİ
3 MERVE GÜLTEN VELİBABA KIZ TML
     
49 KG    
1 PINAR SATAR BAĞCILAR A.L
2 SONGÜL İLK ŞAİR ABAY KONANBAY LİSESİ
3 DAMLA ŞAL B.ŞEHİR A.L
3 RABİA TUĞÇE AKMAZ ÜMRANİYE AİHL
     
52 KG    
1 ESRA NUR ŞEKER S.BEYLİ A.L
2 BUKET KAPTAN BAĞ. ÖZ. ORKUNOĞLU L.
3 DERYA TÜRKMEN ATAŞEHİR İB. MÜTEFERRİKA L
3 BEYZA MANAV ÜSK. HENZA AKIN L
     
55 KG    
1 ÖZNUR GÜVEN KADRİ YÖRÜKOĞLU A.S.L
2 YAREN BUSE ÇATALOĞLU M.RAUF A.L
3 HAYRUNNİSA DUMAN KÜÇÜKKÖT KTML
3 ŞEVVAL NUR TURAN GÜRPINAR İMKB
     
59 KG    
1 BÜŞRA ESKİ GÜNGÖREN TEML
2 TUĞBA DEMİRCİ ŞAİR ABAY KONANBAY LİSESİ
3 ESMANUR AKSOY HANZE AKIN ÇOLAKOĞLI İHL
3 KÜBRA ÜNAL TCMB EML
     
63 KG    
1 ESRA OKUMUŞ P.BAHÇE AH.FERİT L
2 VEDİA NUR BÜYÜKYILDIZ TÇMB TEK.L
3 SUNA TAZE YENİDOĞAN ÇPL
3 EMİNE YALÇIN YUNUS EMRE TML
     
68 KG    
1 ESRA NUR ERDEN S.TEPE BİRİKİM A.L
2 BUSE BİLGİLİ ATATÜRK TEK. EML
3 EDA GÜLDÜ K.ÇEKMECE A.L
3 ELVAN KUZU FATİH KIZ A.L
     
68+ KG  
1 EBRU YÜMLÜ ÖZEL ÇINAR ANADOLU LİSESİ
2 ECEHAN GÜNEŞ VEFA POYRAZ LİSESİ
3 ŞAHSENEM YARPAZOĞLU MEHMET BAYDAR ANADOLU LİSESİ
3 NİLGÜN ELİF DOĞAN ASİYE AĞAOĞLU AANADOLU LİSESİ
     

 

GENÇ BAYANLAR   GENÇ ERKEKLER
KG KATILIMCI KG KATILIMCI
42 3 45 9
44 7 48 7
46 9 51 13
49 14 55 21
52 15 59 31
55 16 63 24
59 17 68 18
63 10 73 14
68 7 78 17
68+ 13 78+ 13
TOPLAM 111 TOPLAM 167
     
GENEL TOPLAM: 267


Kaynak:
YAZARLAR
© 2007-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.