ITA ve Dünya Taekwondo, anti-doping ortaklığı imza

ITA ve Dünya Taekwondo, anti-doping ortaklığı imzaladı
18 Kasım 2018 Pazar , 23:21
Okunma: 1080
0 Yorum

BUENOS AIRES, Arjantin (07 Ekim 2018) - Uluslararası Test Ajansı (ITA) ve Dünya Taekwondo, ITA'nın federasyonun küresel anti-doping programını 1 Ocak 2019'dan 2020 sonuna kadar gerçekleştireceğini görecek bir ortaklık imzaladı.

 

fd 없음
BUENOS AIRES, Arjantin (07 Ekim 2018) - Uluslararası Test Ajansı (ITA) ve Dünya Taekwondo, ITA'nın federasyonun küresel anti-doping programını 1 Ocak 2019'dan 2020 sonuna kadar gerçekleştireceğini görecek bir ortaklık imzaladı.
ITA'nın uzman ekibi, risk değerlendirmeleri, test dağıtım planlaması, rekabet içi ve rekabet dışı testler, tescilli test havuzu ve sporcunun nerede olduğu, sporcu biyolojik dahil olmak üzere Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunlarına öncülük edecek güçlü bir program sunacak. Pasaport ve Dünya Dopingle Mücadele Kurallarına uygun destek.
Ortaklık, ITA'nın anti-doping hizmetleri sağlama konusunda dünya lideri uzmanlığının bir onaylanmasıdır. Dünya Taekwondo, ITA ile daha önce ortak olan 30'dan fazla Uluslararası Federasyon ve büyük etkinlik organizatörü ile birleşiyor.
Dünya Taekwondo Başkanı Chungwon Choue şunları söyledi:
“Sporcularımızı korumak, Dünya Taekwondo için önemli bir önceliktir. Sporcularımızın, taraftarlarımızın ve tüm paydaşlarımızın tam bir güvene sahip olabileceği yarışmalar gerçekleştirdiğimizden emin olmak için her zaman dopingle mücadele programlarımızı geliştirmenin yollarını arıyoruz. Anti-mükemmellik konusunda mükemmel bağımsız uzmanlık sağlayacak ITA ile çalışmayı dört gözle bekliyoruz. Doping ve tüm sporcularımız için temiz spor ve oyun sahasını garanti etmemize yardımcı olun ”dedi.
ITA Başkanı Dr Valérie Fourneyron şunları ekledi:
“Dünya Taekwondo'nun anti-doping programını yönetmek için ITA ile işbirliği yaptığını memnuniyetle karşılıyoruz. Sporcuları korumak için emanet olmak büyük bir sorumluluk ve çok ciddiye alıyoruz. Bağımsız uzmanlarımız, geniş çapta bir anti-doping hizmeti sunmak ve dünya çapında temiz tekvando sağlamak için çok çalışacaklar. Misyonumuz Sporu Gerçek Tutmaktır ve Taekwondo Gerçekliğini Tutmaya Yönelik Bu Ortaklığa Katılmaktan onur duyuyoruz ”dedi.
Medya bağlantısı
Medya sorguları için lütfen iletişime geçin:
Tom Julian
Email: tom@jtassocs.com Mobil: +447833050764
 


SON HABERLER
YAZARLAR
© 2007-2018 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.